O mně

Truhlářství Hartman

Firma se zabývá zakázkovou výrobou nábytku na míru dle požadavků zákazníka.

Předností je individuální přístup k zákazníkovi a cílem jeho maximální spokojenost. Níže uvedené náležitosti provádíme zdarma:

Zaměření

Konzultace

3D návrh

Kalkulace 

Zakázkové truhlářství, kde vyrábíme zboží na míru a vyznačujeme se značnou náročností na kvalitu, přesnost a pečlivost po celý průběh objednávky. Máme více než dvacetiletou zkušenost v oboru a zaměřujeme se na výrobu kuchyňských linek včetně elektrospotřebičů a vestavěných skříní na míru. Dále také vyrábíme nábytek do dětských pokojů, nábytek do obývacích pokojů, předsíňové stěny, kancelářský nábytek, ložnice a dveře. Zakázka probíhá od zaměření, přes 3D grafické návrhy kuchyňí a skříní, cenový návrh, výrobu nábytku na míru až po realizaci a montáž. Koncepce skříně na míru má široké spektrum uplatnění v rodinných domech, bytech, kancelářích a jiných prostorách. Vestavěné skříně jsou vhodné do každých prostor.  Také Vám dáváme možnost výběru z celkého množství materiálů, barev a doplňků. 

Prohlédněte si naše realizace a napište nám nezávaznou nabídku zdarma. Zeptejte se nás na Vaše dotazy, rádi Vám odpovíme a budeme se Vám věnovat se 100% nasazením.

......